Про компанію

Будівництво дерев’яних будинків завжди було досить престижним та популярним. Саме собою дерево є універсальним природним матеріалом, який несе в собі ауру століть, ніби передаючи у спадок знання та досвід наших предків.

Наша компанія завдяки своєму багаторічному досвіду будівництва дерев’яних будинків вміло використовує останні досягнення науки та техніки, але при цьому базується на давніх будівельних національних та зарубіжних традиціях.

За час свого існування (практично 15 років) компанією було збудовано десятки дерев’яних ексклюзивних будинків різної складності таких всесвітньо відомих «монстрів» дерев’яного виробництва, як Honka Tallot, Mamutti, Kontio та інші.

Втілюючи для кожного клієнта його архітектурні мрії – від затишних класичних дачних будиночків до величезних комплексних споруд – ми глибоко вивчили та всебічно освоїли відомі своєю якістю та цінні у всьому світі фінські технології дерев’яного домобудівництва.

Тому сьогодні ми – це:

Комплексне проектування та будівництво різних дерев’яних конструкцій (будинків, лазень, альтанок). У спектр наших послуг входить все, починаючи від створення проекту майбутнього будинку, його поетапного будівництва, оздоблення, ландшафтного дизайну тощо до індивідуальних прикрас інтер’єру та екстер’єру вже зданого «під ключ» будинку.
Високий рівень професіоналізму та кваліфікації спеціалістів. У компанії працюють виключно висококласні фахівці, які пройшли стажування в такому світовому лідері в галузі будівництва дерев’яних будинків, як Honka (Фінляндія). Головний девіз наших співробітників — «Будувати, як для себе!»
Надійні партнерські стосунки. З нами співпрацюють найсильніші архітектурні та проектувальні бюро в Україні, що спеціалізуються на будівництві дерев’яних будинків, оформленні інтер’єрів та екстер’єрів, а також ландшафтного дизайну.
Детальна професійна розробка проектно-кошторисної документації. Якісне та продумане проектування – запорука успішної його реалізації, успішного будівництва. Саме тому кожен етап будівництва дерев’яного будинку ми докладно розробляємо, що дозволяє уникнути проблем при складанні та експлуатації будівлі, зробити точний розрахунок вартості і значно скоротити витрати.
Послідовна організація будівельного процесу. Обов’язки наших спеціалістів усередині компанії суворо розділені (кожен відповідає за свій фронт робіт), що дозволяє значно підвищити якість кінцевого результату та гарантувати здачу всіх робіт точно вчасно. При цьому замовник має можливість поетапної оплати наданих послуг.
Постійний контроль кожному етапі. Проектувальники здійснюють авторський нагляд та контролюють детальну відповідність дизайну будинку, бригадири координують роботу робочих бригад, а виконроби стежать за процесом будівництва в цілому. Саме це дозволяє нам всю роботу робити у найкоротший термін.
Висока якість будівельного матеріалу. Найкраща будівельна деревина поставляється нашим давнім перевіреним партнером – спеціалізованим підприємством «Прикарпатдереводом». Продукція цього підприємства, що використовує найсучаснішу техніку обробки та проектування, має параметри якості, які не поступаються відомим закордонним виробникам дерев’яних будинків. Це забезпечує високу якість монтажу та оздоблення дерев’яного будинку.
Можливість подальшого професійного обслуговування збудованого дерев’яного будинку. Співробітники нашої компанії розуміють високий рівень соціальної відповідальності за якість виконаних робіт. Тому ми намагаємося враховувати всі побажання замовника, а за необхідності проводити подальше обслуговування дерев’яного будинку.
Фотогалерею побудованих нами будинків ви можете побачити не тільки на нашому сайті, але і, як зразок, на сайтах та проспектах багатьох провідних деревобудівних компаній.

Ми не витрачаємо грошей та часу на рекламу, не розхвалюємо себе на виставках. Наш замовник знаходить нас за «нашими домами». Кожен будинок будуватиметься нами творчо і з душею, так, щоб стати черговою нашою «візитною карткою». А за це наші клієнти платять нам не лише своїми рекомендаціями та новими клієнтами, але часто й тісними дружніми стосунками.