Будинки із клеєного бруса

Клеєний брус – це виключно якісні окремі дошки (ламелі), складені в монолітні пакети та надійно склеєні докупи. При його виготовленні застосовується екологічно чистий клей високої якості, який не схильний до впливу вологи і дозволяє будинку «дихати».

Переваги будинку з клеєного бруса
Будинки з «клеєного бруса», які будуємо ми, на сьогоднішній день вважаються найпрестижнішим і найперспективнішим напрямком дерев’яного будівництва, оскільки цей будівельний матеріал має низку позитивних властивостей.

Він довговічний та надійний.
Будинок із клеєного бруса може прослужити понад 150 років.
Дерев’яні стіни будинку з клеєного бруса вдвічі більш термостійкі порівняно, наприклад, з цегляними.
При виготовленні клеєного бруса видаляються всі дефекти дерева, ретельно обробляються поверхні, після чого шарувата клеєна продукція набуває покращених властивостей.
Клеєний брус має якісну (рівень обробки меблів) високотехнологічну обробку поверхні, він не деформується, не боїться розсихання та розтріскування.
Весь процес усадки клеєного бруса і зняття внутрішньої напруги матеріалу проводиться в заводських умовах.
Клеєний брус ідеальний ще й тим, що не утворює щілин на кутових стиках, тому конструкція стіни виходить досить жорсткою та міцною.
Клеєний брус екологічно чистий і не завдає шкоди. Дерево не викликає алергії, а колірна гама зроблених з колод стін позитивно впливає на настрій і нервову систему не тільки домочадців, а й сусідів.
Якісний брус – якісний будинок

Високоякісним клеєним брусом «Ukr-home» забезпечує наш давній перевірений партнер — спеціалізоване підприємство «Прикарпатдереводом». Продукція цього підприємства, що використовує найсучаснішу техніку обробки та проектування, має параметри якості, які не поступаються відомим закордонним виробникам будинків із «клеєного бруса». Допуски всіх деталей обчислюються міліметрами. При цьому цінова політика нашого партнера значно привабливіша за закордонні (вартість у середньому на 40-50% нижча). На сьогоднішній день ми не використовуємо клеєний брус від інших вітчизняних виробників, які свого часу перепрофілювалися у зв’язку з «бумом», що почався, на дерев’яні будинки. Їхня якість проектування та обробки сировини нашу компанію поки що не влаштовує.

На етапі проектування будинку беремо участь у розрахунку параметрів всіх його складових конструкцій та деталей. Потім на заводських високоточних сучасних верстатах у готовому обробленому матеріалі виробляють усі необхідні запили, пази, зрізи, замки. Це дозволяє уникнути доробок у клеєному брусі під час подальшого процесу будівництва, забезпечує максимальну якість та скорочує терміни будівництва будинку.

Наші будинки з клеєного бруса – герметичні, вони не потребують додаткових ущільнювачів та утеплювачів, так як бруси надійно кріпляться між собою металевими стяжками, нагелями.

Встановлення вікон та дверей

Встановлення дверей та вікон, розведення всіх комунікацій (включаючи вентиляцію), кондиціювання та пожежна сигналізація – також розраховується на етапі проектування. Сучасна технологія «клеєного бруса» дозволяє приховувати проводку та інженерні комунікації у перекриттях, балках, стовпах тощо.

Особливості монтажу будинків із клеєного бруса

У порівнянні з «оциліндруванням» усадка клеєного бруса незначна, близько 1%. Але ми ретельно прораховуємо посадку – загальну та кожну окрему конструкцію будинку ще на етапі проектування. Крім того, у нас є власні технологічні напрацювання, інноваційні та перевірені. Ми використовуємо плаваючі елементи для легких перегородок, стропформи, що несуть посадочні домкрати, розраховуємо оптимальні технозазори для дверних та віконних отворів (з ковзними напрямними), зазори для камінної труби тощо.

Термін будівництва та вартість робіт

Будувати будинок з клеєного бруса можна будь-якої пори року, оскільки всі матеріали проходять повну заводську технологічну підготовку для монтажу будівлі. Термін будівництва залежить від розміру та конструктивної складності об’єкта. Прості будинки – 80-100 кв.м – ми можемо зібрати, накрити та провести обробку (шліфування, полірування, лакування, фарбування тощо) у строк від 1,5-2 місяці. Складні будинки – 250-500 кв.м – від 3 до 4 місяців.

Усі – від створення проекту до будівництва будинку з клеєного бруса під ключ – ви можете замовити у компанії «Ukr-home». А заглянувши в нашу фото-галерею, ви зможете самі помилуватися прекрасним, радісним очима, якістю складання та оздоблення будинків з клеєного бруса, насолодитися винятковою чіткістю ліній, гладкою рівною поверхнею стін та прорізів, відшліфованими декораціями.

Побудовані нами будинки – це будинки для затишного та здорового життя.